26-годишната Бразилка Наталија Гарибото сега живее во Мајами. Девојката се пофали дека заработува околу 300.000 долари годишно, објавувајќи слики од нејзиниот задник на интернет и нејзините родители се многу горди на неа.

Благодарение на многуте часови вежбање во фитнес сала, Наталија има одлична фигура и повеќе од 1,3 милиони следбеници на Инстаграм. Девојката рече дека може да заработи и до 5.000 долари од 1 фотографија.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено