Австралијката Кејт Васли е популарен модел со „плус големина“, која се бори за рушење на стандардите за женска убавина во модната индустрја. Ви се допаѓа ли и дали би излегле со неа?

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено