Добра причина да ја засакате Јужна Америка

Ако до сега не сме ве убедиле со карневалот во Рио на пример, тогаш сега ви нема спас :).

Запознајте ја надарената Катјушка, новата ѕвезда на рускиот Инстаграм

Екатерина, која сака да ја викаат нагалено Катјушка, многу сака да патува. Задолжителен дел од нејзините патувања се провокативните фотографии што ги прави за своите следбеници.

Ова се фотографиите кои американската професорка им ги испраќала на своите ученици

Професорката долго време си правела провокативни фотосесии во училницата и била главна ѕвезда помеѓу своите машки ученици. Токму овие фотографии сега и ставија крај на кариерата, а тоа е само почеток на проблемите што следат.

Девојки се фалат со новите парчиња долната облека на социјалните мрежи

Штом ќе се вратиш дома од продавница, ред е да се пофалиш и на социјалните мрежи. Која е најмногу за фалење, оценете вие.

Гледај ме во очи 163 (33 слики)

Дечко, овде ми се очите…

Супер згодната девојка има непристоен предлог за разнесувачот за пица: Дали сака бакшиш или да му ги покаже дињите

Насмевката на неговото лице = БЕСЦЕНЕТО!

Играњето на шипка само по себе е убаво за гледање, но искомбинирано со смешни незгоди е вистинско уживање

По се изгледа оваа уметничка дисциплина не е толку лесна како што изгледа додека ја прават некои професионалки.

Вулгарен Хумор 339 (34 слики)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Магијата на хеланките (42 слики)

Од машка гледна точка, хеланките се најдобрата женска облека :).

Полицијата во Москва ја уапси 25-годишната блогерка заради провокативна шега на улица

25-годишнaта блогерка и фото модел Дарија Цветкова направи провокативна шега на улиците на Москва, преправајќи се дека е опуштена полицајка која ги легитимира минувачите и им ги покажува градите за да предизвика смешни рекации.

Вашата двојна дневна порција женска убавина: Прекрасната Бри Мартинез ќе ви покаже какви фармерки треба да носат девојките со облини

Анорексичните манекенки полека но сигурно излегуваат од мода, а девојките како Бри Мартинез, кои се гордеат со своите облини, се најзаслужни за тоа.

Т’га за лето (45 слики)

Бикини и сонце, одлична комбинација.

Оваа 28-годишна девојка е прогласена за „најзгодната професорка“ во Тајван, што мислите вие, дали ја залсужува „титулата“?

28-годишна девојка која одржува предавања на Универзитетот за наука и технологија во Таијуан стана позната по социјалните мрежи откако фотографија од едно од предевањата била споделена на социјална мрежа со опис дека е „најзгодната професорка“. Фотографијата ја прикажува ЧенгХиа Вен како во кратко црно фустанче држи предавање за за правата на интелектуална сопственост.

Девојката не знае да пие, но знае да се дотера и да ја подгрее атмосферата

Видеото е намерно забавено.

Маица, фустан или ноќница?

Сингапурецот многу се возбуди од својата сограѓанка, која си чекаше ред на банкомат, па без срам фати да ја фотографира од сите страни.

Ако девојката знае како да прави балони од гуми за џвакање, може да се претвори во магнет за мажи

Финтата е многу едноставна, а девојкава ја откри сосема случајно. Вреди да се проба :).

Фотомоделот со „плус големина“, 29-годишната Џеда Сезер, за вашата двојна дневна порција женска убавина

Традиционално понеделничко Мотика будење со прекрасната Англичанка, за сите оние кои мислат дека анорексичните манекенки не се повеќе во мода.

Редовниот муштерија во супермаркетот ја тестира новата касиерка

Рутинска проверка која ќе покаже дали ја бива или не.

Хипнотизирачки позадини 141 (45 слики)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

Девојката ќе ве научи како се врзува вратоврска

Аголот на снимање е внимателно одбран, за да се чувствувате како да ви покажува само вам :).

Убави девојки на велосипеди (34 слики)

Ако добро се сконцентрирате, ќе забележите дека на сликите има велосипеди 🙂

Девојката јава како шампионка и тоа свртена наназад

Што ти прави тренингот… Механичкиот бик се испоти од мака и никако да ја фрли од грбот :).

Правиме топки со балони и жица или нешто такво

Девојката е многу надарена, а доказ за тоа се двата балони што ги покажа на камерата.

Бразилската пратеничка Ана Паула да Силва ги изненади сите со својата облека на седница на Собранието (3 слики)

Бившата градоначалничка на Бомбињас и пратеничка Ана Паула да Силва предизвика многу коментари на интернет со фустанот со исклучително храбро деколте. Да го носеше на свадба, Бразилците немаше многу да се замараат со тоа, но на седница на собрание?

Т’га за лето (38 слики)

Бикини и сонце, одлична комбинација.

Вулгарен Хумор 338 (34 слики)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Девојки се фалат со новите парчиња долната облека на социјалните мрежи

Штом ќе се вратиш дома од продавница, ред е да се пофалиш и на социјалните мрежи. Која е најмногу за фалење, оценете вие.

Дури и арапските стомачни танчерки свртеа на тверкање и тоа го прават опасно добро

Вака е позгодно богатите арапски шеици да им фрлаат пари :).

Жестока дебата на интернет: Дали градите на оваа девојка се природни или силиконски? (7 слики + видео)

Мислењата за градите на 24 годишната Амира Дајм, која има над 2 милиони следбеници на Инстаграм се поделени. Крајниот збор го имате вие на мини анкетата која се наоѓа подолу во постот. Прво разгледајте внимателно, па одговорете.

Традиционално понеделничко Мотика будење со Августина

Честа да ве разбуди овој понеделник и да ве мотивира за активен спортски живот ѝ припадна на госпоѓица Августина.

+