Мислењата за градите на 24 годишната Амира Дајм, која има над 2 милиони следбеници на Инстаграм се поделени. Крајниот збор го имате вие на мини анкетата која се наоѓа подолу во постот. Прво разгледајте внимателно, па одговорете.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено