Бившата градоначалничка на Бомбињас и пратеничка Ана Паула да Силва предизвика многу коментари на интернет со фустанот со исклучително храбро деколте. Да го носеше на свадба, Бразилците немаше многу да се замараат со тоа, но на седница на собрание?

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено