Традицијата продолжува! Патниците во метро во Лондон, Берлин и Прага, повторно ги соблекоа панталоните

Стотици патници во Лондон, Берлин и Прага ги соблекоа своите пантолони за да се прошетаат полуголи во име на годишната традиција наречена „Без панталони во метро“. Настанот започна во Њујорк во 2002 година и оттогаш се прошири во повеќе од 60 градови ширум светот. Во Лондон луѓето се чекале пред Националната галерија и над 100 луѓе се упатиле кон метрото. Во исто време настанот се одржал и во Берлин и Прага, а претходните денови голи патници во метро имало и во Чикаго, Њујорк, Амстердам и Сан Франциско.

30-годишна Италијанка заработува одлично со тоа што ги покажува нозете во хулахопки

Рози Маџиули е 30-годишна Италијанка со необичен начин на заработка за живот. Таа заработува преку продажба на нејзините фотографии во чорапи и хулахопки. Таа стана славна во Италија и сега ја канат како гостинка во италијанските телевизиски емисии и програми.

Девојки се фалат со новите парчиња долната облека на социјалните мрежи

Штом ќе се вратиш дома од продавница, ред е да се пофалиш и на социјалните мрежи. Која е најмногу за фалење, оценете вие.

Дедото си нашол работа од соништата, да помага на натпреварот за бикини и се гледа дека си работи со голема љубов

Секоја прилика ја користи да ги погали девојките. Некој го забележа стариот волк и го снимаше цело време.

Т’га за лето (38 слики)

Бикини и сонце, одлична комбинација.

Две моми играат музичко столче: Едната е срамежлива а другата сосема опуштена и со желба за покажување

Едно незгодно што ѝ падна, одвај срамежливо ја плесна 3-4 пати.

Домаќинката го изведува својот утрински танц после освежувачкото туширање

Добар начин да му се посака на мажот „Добро утро!“ :).

Гледај ме во очи 161 (68 слики)

Дечко, овде ми се очите…

Стриптизерката ја покажува нејзината уништена позадина, по неуспешната операција за силиконски импланти

Операцијата ѝ ја направила некоја бивша медицинска сестра во хотелска соба и на почеток се изгледало совршено. Но потоа работите се искомплицирале и морала да го отстрани силиконот за да си го спаси животот. А целта ѝ била само да добива поголеми бакшижи од публиката на настапите.

Гимнастиката е нашиот нов омилен спорт за гледање

Навистина е импресивно за гледање дури и кога гимнастичарките прават грешки.

Дали личам дебела од позади во овие хеланки (ако успеам да ги облечам)

Девојката се намачи но ваквите видеа и носат илјадници нови интернет фанови. Ви се допаѓа ли?

Уште едно видео упатство за чистење на подот во кујната од вашата омилена домаќинка

Вака се прави тоа драги дами!

Прекрасната бринета со огромна фасада, сака мислење од вас: „Која маичка најубаво ми стои?“

Гледајте внимателно и помегнете ѝ на девојката, затоа што навистина не е сигурна со што и колку да ги покрие :).

Традиционално понеделничко Мотика будење со еден одличен стомачен танц

Девојката е струја и сите оние аматерки по интернет, кои се обидуваат да тверкаат, можат вода да ѝ носат!

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 115 (32 слики)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

Плавушата ужива во пријатната прошетка низ градината во дворот на нејзината куќа

Се надеваме дека Алегра Кол има добри алати, затоа што толку голема градина бара многу одржување.

Нова година, нови бутини за баба Мадона!

Малку претерала, како и во сѐ што правела до сега, но 60 годишната Мадона нашла начин како да се врати во центарот на вниманието на стари години.

Девојки се фалат со новите парчиња долната облека на социјалните мрежи

Штом ќе се вратиш дома од продавница, ред е да се пофалиш и на социјалните мрежи. Која е најмногу за фалење, оценете вие.

Т’га за лето (38 слики)

Бикини и сонце, одлична комбинација.

Девојката се дотерала во специјалниот новогодишен костим за прослава на 2019

Кога се раскокаа бројките, да не можеш да прочиташ која година е 🙂

Девојката ужива во возењето по нерамен пат

Ќе уживате и вие во нејзиното видео ;).

Новогодишна честитка од 3 згодни руски девојки

Не се многу надарени, ама затоа пак 3 се :).

На која од овие 3 девојки капата на Дедо Мраз најдобро ѝ стои?

Гласањето е во тек, разгледајте ги внимателно трите и гласајте на крајот од постот.

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 114 (51 слики)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

Неколку паметни стари волци смислиле финта како цел ден жените да им ги покажуваат „очите“

Финтата ја прават на фестивал, кога сите се повнати и развеселени, а направата е обична картонска кутија, која детектира дали жената под маицата има возбудлив квалитет. Потоа секоја си добива и сертификат.

Со сладолед на Нова Година и плус врти по песната

Од далеку се гледа дека девојката е надарена и дека не планира да си замине сама од новогодишната забава.

Колку тесни хеланки се претесни хеланки?

Дечко тајно снима девојка во автобус која малку претерала при изборот на хеланките

Мотика туторијал за девојки за играње на најлудата ноќ

Мотика туторијал за девојки за играње на најлудата ноќ

Освен со сјајна или проѕирна хеланка, играњево добро оди и со мини сукња ;).

Девојки во смешни ситуации 64 (46 фото)

Позитивни девојки прават чудни и смешни работи. Гледајте, ќе ве насмеат :).

+