Рози Маџиули е 30-годишна Италијанка со необичен начин на заработка за живот. Таа заработува преку продажба на нејзините фотографии во чорапи и хулахопки. Таа стана славна во Италија и сега ја канат како гостинка во италијанските телевизиски емисии и програми.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено