Нисан Патрол против руски УАЗ на снег

Нисан Патрол против руски УАЗ на снег

Што мислите кое од овие две теренски возила подобро ќе се снајде на снег до колена? Само за информација, теренецот УАЗ нов чини 6000...

Разминување на тесен селски пат на снежно време

Разминување на тесен селски пат на снежно време

Ретко глупа сообраќајна несреќа. Гледајте после...

Моторџија се обидува да импресионира стритизерка

Моторџија се обидува да импресионира стритизерка

Поголем кикс од ова не можеше да му се случи...

Ќерката и синот и подарија на мајката неочекуван подарок за Божиќ

Ќерката и синот и подарија на мајката неочекуван подарок за Божиќ

Мајката прво мислеше дека ќерката дошла да и се пофали со новиот подарок. Ниту на крај памет не и паѓаше дека тоа всушност е подарокот за...

Специјална опрема за справување со неправилно паркирани автомобили

Специјална опрема за справување со неправилно паркирани автомобили

Со опремава може да им се даваат лекции на возачите кои нема да ги заборават, на пример да му го сцрти возилото за 90 степени помеѓу две други возила...

Логика нула: Жена на бензинска се обидува да застане со отворот за бензин до пумпата

Логика нула: Жена на бензинска се обидува да застане со отворот за бензин до пумпата

Навистина тежок логички проблем. Од која страна и да застане отворот за бензин на колата е на погрешното...

Жена се мачи да го паркира својот Смарт

Жена се мачи да го паркира својот Смарт

Кој рече дека малите коли лесно се...

Најбрливото возење кола до сега! Гледајте до крај!

Најбрливото возење кола до сега! Гледајте до крај!

Тројцата бразислски шизици уште со што не пробаа да ја возат колата. Со нозе, со задник, итн… За на крај да се случи она што никој не го...

Еве зошто децата не треба да возат коли

Еве зошто децата не треба да возат коли

Погледнете им ги само Фаците на крај...

Јако: Новогодишен подарок за девојката кој ќе го памети цел живот

Девојката долго време мечтаела да има сопствен автомобил од марката Мерцедес. Нејзиниот дечко се потруди да и се оствари желбата во џебот да носи клуч од...

Најдобрите автомобилски реклами за 2014

Најдобрите автомобилски реклами за 2014

Ниту една од овие не се емитуваше кај нас, дури ни таа со Новак...

Само во Америка: Трка на школски автобуси

Само во Америка: Трка на школски автобуси

Хау кул из дет? Гледајте како заврши...

Многу идиоти на едно место

Многу идиоти на едно место

Еве како ќе изгледа светот ако еден ден сите луѓе решат да се однесуваат идиотски...

Универзална германска машина која ги чисти и средува патиштата

Универзална германска машина која ги чисти и средува патиштата

Значи ова била тајната за совршено чистите и средени германски...

Нервозен возач на автобус ПРОТИВ нервозен возач на автомобил

Нервозен возач на автобус ПРОТИВ нервозен возач на автомобил

Жестока завршница на распаравијата на улица во Сантијаго, главниот град на...

Најсмешните киксови при паралелно паркирање

Најсмешните киксови при паралелно паркирање

Одлична компилација ШОФЕРИШТА. Ви препорачуваме да...

Мажи, никогаш не потценувајте ги жените возачи!

Мажи, никогаш не потценувајте ги жените возачи!

Кога жена ќе се заинаети, чуда може да направи! Мажите потсмешливо прокоментираа дека нема шанси жената да паркира на толку мал простор. Гледајте што се...

Улична трка: Tesla Model S ПРОТИВ Lamborghini Aventador

Улична трка: Tesla Model S ПРОТИВ Lamborghini Aventador

Новиот електричен спортски автомобил Tesla Model S со 691 коњска сила си ги одмери силите со исто толку моќниот Lamborghini Aventador. Што мислите кој ќе победи, бесшумниот екологист или искусниот...

Травис Пастрана, бестрашниот лудак на тркала

Травис Пастрана, бестрашниот лудак на тркала

Освен со мотор, Травис Пастрана прави луди каскадерски трикови и со велосипед, но и со автомобили, па дури и скјајќи на...

Плавуша многу јако паркира

Плавуша многу јако паркира

Само заради потегот на крај вреди внимателно да се изгледа целото видео...

Тешкиот камион заглавил на снегот и не може да мрдне, но тука е влечната служба Субару

Тешкиот камион заглавил на снегот и не може да мрдне, но тука е влечната служба Субару

Да сакаа да направат подобра реклама за јапонските автомобили, не...

Како се паркира паралелно во GTA?

Како се паркира паралелно во GTA?

Човеков реши да биде примерен во популарната видео игра GTA. Погледнете како се паркира паралелно. Сега Редбул веднаш ќе му понудат договор...

Палење на Фиат мотор прв пат после 103 години

Палење на Фиат мотор прв пат после 103 години

Инженерите имаа ретка можност да го реконструираат легендарниот автомобил на Фиат S76 со 28-литарски 4 цилиндричен мотор, кој во далечната 1911 постави светски брзински рекорд од 186,68...

Пишување статус на Фејсбук во кола = ЛОША ИДЕЈА

Пишување статус на Фејсбук во кола = ЛОША ИДЕЈА

Нема друго објаснување за ваков настан...

Идиот на бензинска проверува дали му е полн резервоарот

Идиот на бензинска проверува дали му е полн резервоарот

Бидејќи колата е изгасната и стрелката не работи, мораше да си засвети со запалката за да...

Полицаец и става блокатор на гумата на ИНАЕТЛИВА жена

Полицаец и става блокатор на гумата на ИНАЕТЛИВА жена

Кога жена ќе намсили нешто, ќе го направи тоа и...

16 годишни тинејџери покажуваат колку лесно се фаќаат девојки со Nissan GT-R

16 годишни тинејџери покажуваат колку лесно се фаќаат девојки со Nissan GT-R

Обратете внимание на 4:19, кога од раце му ја зеде девојката на дечкото. Кутриот, му се скрши срцето, но барем дозна со кого си има работа, да не се залетува...

Деца се обидуваат да преминат улица на пешачки премин

Деца се обидуваат да преминат улица на пешачки премин

Браво за потегот на возачот, кој реши да ризикува да биде удрен од друго возило за да им помогне на...

Русин вози кола во Германија и го забележува Шумахер како вози пред него

Русин вози кола во Германија и го забележува Шумахер како вози пред него

После сериозната повреда, очигледно Шумахер отишол на село, каде што почнал да заздравува и да се враќа во форма...

Руски деца се учат да дрифтаат со ладата на дедо им

Руски деца се учат да дрифтаат со ладата на дедо им

Додека двајцата внуци дрифтаат, едниот снима со пеглата...

+