Љубовта знае да биде болна и сурова: Девојкава има 21 кг, а престанала да јаде откако дечкото и раскинал

Љубовта знае да биде болна и сурова: Девојкава има 21 кг, а престанала да јаде откако дечкото и раскинал

Откако мајката на оваа 23 годишна девојка не можела сама да се справи со проблемот на својата ќерка, таа реши да излезе во јавност и по тој пат да се обиде да го најде решението. Нејзината 23 годишна ќерка престанала да јаде откако дечкото ја оставил без да и каже ниту збор, ниту причина. Сега […]

Жестоко: Што прават група тинејџери на покривите на скопските згради!?

Дружината скопски паркур мајстори се вика TRY2FLY, а некои од триковите што ги изведуваат се да ти смрзне крвта. Наша порака е, правете го ова на земја, а вакви видеа ќе гледаме од другите држави!

Кога скриената камера ќе тргне наопаку

Кога скриената камера ќе тргне наопаку

Бидејќи почнавме да се заситуваме од скриени камери, ваквите случки прават повеќе ќеф за гледање отколку финтата што ја смислиле шегаџиите.

Откако вујкото му ја силувал девојката, дечково му се одмаздил машки, иако и тоа му е малку!

Силувањето е ужасно злосторство за кое нема никакво оправдување, а особено како во овој случај. Злосторникот ја силувал девојката на неговиот внук, но потоа си го добил заслуженото. Според полицискиот извештај, внукот ја донел девојката во куќата на неговиот татко по новогодишната забава. Потоа излегол од куќата и кога се вратил слушнал стенкање и офкање […]

Бегство од затвор преку клозетската школка снимено од безбедносната камера

Бегство од затвор преку клозетската школка снимено од безбедносната камера

Во денешно време затворите се опремени со камери, па затворениците треба да размислат 2 пати пред да се обидат да бегаат, АКО ИМААТ СО ШТО :).

Како Германец пука огномети со нозете?

Како Германец пука огномети со нозете?

Една од најлудите работи изведена оваа Нова Година!

Јако: Пукање петарди во Сузуки Алто

Јако: Пукање петарди во Сузуки Алто

Резултатот од оваа новогодишна лудорија мора да го видите!

14-месечно девојче ужива да си игра со своето необично милениче – џиновски питон!

Вообичаено малите деца и смртоносните змии не се добра комбинација. Но, семејството Гуарино не е обично семејство.

Како да се ослободите од издрогирана жена која не престанува да зборува под вашиот прозорец

Како да се ослободите од издрогирана жена која не престанува да зборува под вашиот прозорец

Дечково ја слушал од 2 наутро и поради неа не можел да спие. Затоа реши да се ослободи од неа, но и да ги научи сите како се прави тоа.

Марк има чудна врска, со 15 партнерки истовремено

Дечково има 20 години, живее во Редлендс, Калифорнија и тој е се само не обичен дечко. Пред да поченете да носите заклучоци и да коментирате, погледнете какви му се партнерките.

Овие случајни минувачи во Кина се нашле во навистина смрдлива ситуација

Кога имате лош ден, некогаш едноставно тоа го припишувате на лошата среќа. А понекогаш некои денови се толку ужасни што се прашувате дали ѓаволот назначил некој демон да биде лично одговорен за вашето понижување. Земете ги на пример несреќните минувачи во градот Хечи, Кина, коишто буквално го доживеале најпосраниот ден во нивниот живот. Септичко возило […]

Судар на 2 авиони кои носеа 9 падобранци на височина од 3600 метри, снимен од падобранците

Судар на 2 авиони кои носеа 9 падобранци на височина од 3600 метри, снимен од падобранците

Видеото е снимено со повеќе камери од главите на падобранците. Можеби ќе ви звучи неверојатно, но сите 9 падобранци и двајцата пилоти успеаја да се спасат скокајќи од авионите. Еве го видеото од нивното спасување.

Најпопуларните 5 видеа на Мотика од категоријата ЖЕСТОКО!

Предупредување: Содржините во продолжение може да ве вознемират!

Жестока несреќа на велесипедска трка

Жестока несреќа на велесипедска трка

Поради пречка на патот, нагло му закочи предното тркало.

Босанци пукаат 15.000 петарди наеднаш

Босанци пукаат 15.000 петарди наеднаш

Ваков спектакл до сега не сте виделе. Не се обидувајте да го имитирате ова, опасно е по живот!

Антисекс за мажи (55 фото)

Предупедување: Откако ќе ги погледнете фотографиите нема да помислите на жена долго време.

Чичко Вања се враќа дома

Чичко Вања се враќа дома

Глупава гравитација, кој ја измисли :). Жестоко!

Вознемирувачки слики од фарма кадешто се одгледуваат змии за нивните кожи

Овие слики ве носат во фарма во еден мал град во Индонезија, кадешто змиите се одгледуваат поради нивната кожа, од којашто потоа се прават чанти, каиши, паричници и чевли. Во фабриката се гледаат илјадници крвјосани тела на змии насобрани на купови по подот. Секој месец се продаваат илјадници метри змијска кожа во големите фактори во провинциите […]

Татко ми ги мие садовите, а јас ќе го уплашам

Татко ми ги мие садовите, а јас ќе го уплашам

Човекот целиот напнат и изнервиран затоа што жена му го натерала да ги мие садовите, уште ова му требаше :).

Нездрава мајка го тетовира своето бебе!

Нездрава мајка го тетовира своето бебе!

Ова е чиста злоупотреба на кутрото дете. Повелете на коментари против ненормалнава!

Леле каков удар… Нокаут за 5 секунди со лева рака

Леле каков удар… Нокаут за 5 секунди со лева рака

На регуларната снимка не се ни виде дека го удри, а противникот се изгуби. Видеото е од настанот „MMA All Stars“ кој се одржа во Букурешт, Романија на 15 декември, а борците се Роберт Орбоцеа (црно) и Раул Сабоу (црвено).

Јадењето стакло тргна во ОЧЕКУВАН правец

Јадењето стакло тргна во ОЧЕКУВАН правец

Идиот на месецот! Како што и самиот кажа, не правете го ова вие, јас го правам затоа што сум глуп.

Вака бразилските специјалци добиваат ордени за прием во единицата „Черепи“

Вака бразилските специјалци добиваат ордени за прием во единицата „Черепи“

Кога ги боли, само викаат Кавера, што во превод од португалски значи череп.

Од играчка до кршење нога

Од играчка до кршење нога

Предупредување: Содржината на видеото може да ве вознемири.

Нервозен возач на автобус ПРОТИВ нервозен возач на автомобил

Нервозен возач на автобус ПРОТИВ нервозен возач на автомобил

Жестока завршница на распаравијата на улица во Сантијаго, главниот град на Чиле.

Протести 2014: Еве како луѓето во светот и кај нас го правеа тоа (59 фото)

Последните неколку фотографии се од кај нас, да се види дека и ние не сме ништо поназад од остатокот од светот :).

Страшен Дедо Мраз во лифт

Страшен Дедо Мраз во лифт

Кога луѓето ќе му го видат лицето се подуплашуваат, но вистинскиот хорор започнува кога Дедо Мразот ќе почне да ги вади „подароците“ од вреќата.

Играта лист, хартија, ножици никогаш не била толку забавна за гледање

Играта лист, хартија, ножици никогаш не била толку забавна за гледање

Забеганиве ја играат до помош на голема пластична туба.

Лекција за рибокрадците на индонезиски начин

Во Индонезија за ловење риба треба да се поседува посебна дозвола. Доколку некој лови риба без дозвола, властите ќе му го конфискуваат бродот и јавно ќе му го направат ова!

Најзабеганото нешто што сум го видел до сега: Жена со 3 гради шета 4 мажи

Лудава решила да ги прошета уште полудите од неа по улица на сред бел ден.

+