Животот на шмизлите не е таков како што го опишуваат… Сецкањето салати не е приоритет на инфлуенсерките, ама кога си од Македонија правото на избор се „стеснува“.

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете и своја смешна слика или видео и учествувајте во Награданта игра.

Сподели на Facebook
пати видено