Вчера типовите во Русија си отидоа со празни раце (клик тука) , а овие во Калифорнија успеаја да украдат уреди во вредност од 27.000 долари.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено