7 начини како да и дадеш на девојка на улица комплимент за нејзините гради

7 начини како да и дадеш на девојка на улица комплимент за нејзините гради

Сето тоа треба да виде суптилно и ненападно, да не помисли дека си...

Изиграа одлична партија пинг понг додека чекаа во лондонското метро

Изиграа одлична партија пинг понг додека чекаа во лондонското метро

Како вистински професионалци...

Скриена камера на задникот на девојка во хеланки брои колку мажи ја виделе

Подобро да броеше дали некој не погледна :). Сепак, видеото има добра поента на...

Јако: И подметна на девојка си лажен СМС муабет со друга девојка за да ја види нејзината реакција, НО…

Јако: И подметна на девојка си лажен СМС муабет со друга девојка за да ја види нејзината реакција, НО…

Ваква реакција на девојката никој не очекуваше. Задолжително...

Пијани Англичани прават добро дело

Пијани Англичани прават добро дело

Алкохолот дава сила и вистинска реткост е кога таа сила ќе се искористи за исправање наместо за...

Војна на Ѕвездите по сценарио и режија на Реми Гаилард

Војна на Ѕвездите по сценарио и режија на Реми Гаилард

Јунаците од познатиот научно-фантастичен филм се најдоа во неколку необични ситуации од секојдневниот живот...

2 годишниот шизик почитува добра женска нога

2 годишниот шизик почитува добра женска нога

Го довеле во зоолошка да гледа животни, а тој си најде нешто поинтересно за гледање...

Добра финта: Како да се спасиш кога доцниш на час?

Добра финта: Како да се спасиш кога доцниш на час?

Додека професорот не гледа, ти треба да влезеш, но да внимаваш да не те...

Бубалицата Шелдон Купер во најновата реклама на Интел

Бубалицата Шелдон Купер во најновата реклама на Интел

Најпопуларниот лик од комедијата „The Big Bang Theory“, Шелдон Купер, го посети Интел во свој стил...

Што се случува ако во Шведска се извикаш од прозорецот во 10 часот навечер?

Што се случува ако во Шведска се извикаш од прозорецот во 10 часот навечер?

На луѓево ужасно им треба...

Жешка докторка им прави бесплатен преглед на тестисите на мажите на улица

Жешка докторка им прави бесплатен преглед на тестисите на мажите на улица

Акцијата е со добротворни цели а и да се насмееме. За секој доброволец кој ќе сака девојкава да му ги прегледа тестисите во јавност, организаторите донираа 100 долари за борба...

Јако: Крадецот се преплаши од разлутениот чувар на домот

Јако: Крадецот се преплаши од разлутениот чувар на домот

Провалникот не ни очекуваше дека куќата што сакаше да ја ограби има ваков опасен...

Непредвидлива улична тепачка во Кореа

Непредвидлива улична тепачка во Кореа

Не можете ни да претпоставите што може да излезе од нивните омилени минијатурни...

Стрит Фајтер со кози и овци

Стрит Фајтер со кози и овци

Смешна верзија од популарната флиперска игра од старата...

Дечкото случајно го притисна тајното копче на својата механичка рака на ТВ во живо

Дечкото случајно го притисна тајното копче на својата механичка рака на ТВ во живо

Сега на сите ни е јасно за што служи тајното копче...

Дефиниција за американски идиотизам

Дефиниција за американски идиотизам

Погледнете какви идиотштини им текнуваат на младите Американци со цел да станат славни на...

Русите доаѓаат, држи се Европо!

Русите доаѓаат, држи се Европо!

Луди, таинствени, непредвидливи… нема пречка која Русите не можат да ја...

Кога земјоделец ќе испие 2 ракии повеќе

Кога земјоделец ќе испие 2 ракии повеќе

Оваа година родот е доста помал од очекуваното...

4-годишната ќерка му прави скриена камера на својот плашлив татко

4-годишната ќерка му прави скриена камера на својот плашлив татко

Позитив на...

Смешна скриена камера во лифт: Дечко ја покажува својата натприродна моќ

Смешна скриена камера во лифт: Дечко ја покажува својата натприродна моќ

Добра финта им текнало да направат...

Какви се жените во љубовта?

Какви се жените во љубовта?

И се сака ама не се дава се додека не му го сврти умот на мажот :). Гледајте го примерот...

Возачки испит за плавуши во Шведска

Возачки испит за плавуши во Шведска

Добра идеја: Да возат вака со када додека не се научат...

Руска влечна служба

Руска влечна служба

Ладата повторно му се расипала на сред град, но не е проблем, другарот е секогаш тука да...

Јака реклама со играње карти на соблекување

Јака реклама со играње карти на соблекување

Олд бат голд...

Борба со рака на 2 пијани Руси

Повторно гравитацијата замеша...

Како се поминува поток со стил

Како се поминува поток со стил

Чекајте додека да дојде ред на најстариот, да ви покаже како се прави...

Откачениот дечко снима кратки видеа со својата срамежлива колешка од работа

Откачениот дечко снима кратки видеа со својата срамежлива колешка од работа

Девојката се вика Сангеј и не сака да ја снимаат, но на дечково токму тоа му е интересно. Погледнете што и прави по цел ден...

Ние ја сакаме Русија (избор видеа)

Ние ја сакаме Русија (избор видеа)

Затоа што Русите се многу откачен народ и често знаат да не расположат и...

Неочекувано пеење серенади на студентки

Неочекувано пеење серенади на студентки

Позитив на денот. Дечкото ги запира девојките за да им направи кратка анкета. Потоа следува изненадувањето на кое ниту една девојка не може да остане...

Брливиот дечко ја спобудале девојка си која снимаше видео за да аплицира за работа

Брливиот дечко ја спобудале девојка си која снимаше видео за да аплицира за работа

Бетмен гаќа и смисла за хумор без граници. Ви препорачуваме да...

+