Напалената водителка на Милионер бесрамно флертува со младиот и згоден морнар

Напалената водителка на Милионер бесрамно флертува со младиот и згоден морнар

Госпоѓата не можеше да се воздржи кога го виде човекот во униформа и ја искористи буквално секоја можна прилика за да му даде на знаење дека е спремна со него да прави многу работи :).

После свадбата, зетот треба на раце да ја внесе невестата преку прагот на куќата

После свадбата, зетот треба на раце да ја внесе невестата преку прагот на куќата

На зетов некако многу му се брзаше, а изгледа и испил малку повеќе на свадбата :).

Фотографот кој успева да ги натера сите да се насмеани на неговите фотографии

Фотографот кој успева да ги натера сите да се насмеани на неговите фотографии

Малку е геј, ама важно трикот му успева и прави добри фотографии :).

Таткото шегаџија не сфаќа дека ќерка му е трудна и дека ќе биде дедо

Таткото шегаџија не сфаќа дека ќерка му е трудна и дека ќе биде дедо

Се обидоа да не му кажат директно туку сам да сфати, но тој си мисли дека е многу духовит :).

Најсреќните луѓе во светот за 2014

Најсреќните луѓе во светот за 2014

Луѓето кои и погледнаа на смртта во очи и успеаја да преживеат.

Најкраткото свадбено видео

Најкраткото свадбено видео

Младоженецот бил несигурен во она што го прави и очигледно му требало нешто вакво за да го освести. Повелете на коментари ;).

30 години од првиот Терминатор: Арнолд Шварценегер на оригинален начин им се заблагодари на фановите

30 години од првиот Терминатор: Арнолд Шварценегер на оригинален начин им се заблагодари на фановите

Погледнете го краткото видео обраќање на легендата :).

Како да убедиш девојка за секс за 1 минута?

Како да убедиш девојка за секс за 1 минута?

Дечково е директен и ја праша искрено прашање. Коментарите за девојкава ви ги препуштаме вам.

Ова е најсуровата мајка на светот, но сепак ќе ве насмее

Ова е најсуровата мајка на светот, но сепак ќе ве насмее

Кутрото детенце му се беше настрвило на портокалот, кога мајкиштево до здограба :).

Камера на шише виски на свадба

Камера на шише виски на свадба

Многу јака идеја за видео кое ги претставува гостите на свадбата еден по еден :).

Што ќе ти се случи ако му ја украдеш капата на германски полицаец?

Шегаџијава проба да ја сними смешната реакција на полицаецот кога ќе му ја украде капата, но никој не очекуваше ваква реакција од полицаецот.

Нормална вечерна ТВ емисија во живо во Чиле

Нормална вечерна ТВ емисија во живо во Чиле

Чилеанците се навикнати на ваков хумор и не им е чудно, за разлика од нас. Дали е ова вистинскиот начин на кој треба да се забавуваат гледачите?

Шегите на Реми Гаилард за Ноќта на вештерките

Шегите на Реми Гаилард за Ноќта на вештерките

Реми уште еднаш не потсети дека е еден од најлудите типови кои се појавиле на интернет.

Сара која игра со градите беше предизвикана на дуел

Сара која игра со градите беше предизвикана на дуел

Пред неколку денови Сара ни покажа како се игра со ГРАДИТЕ на музика од Моцарт, а денес ќе ја видиме во дуел со еден дечко кој тврди дека може подобро да игра од Сара.

Типот ја открива најголемата тајна за успешен брак кој трае 30 години! Гледајте!

Една од тајните за успешен брак од 30 години е да и зборувате на жена си…

Маката те тера да правиш невозможни работи: Автомеханичарот го спасува стариот и скап Форд Мустанг

Маката те тера да правиш невозможни работи: Автомеханичарот го спасува стариот и скап Форд Мустанг

Автомеханичарот заборави да ја крене рачната кочница на олдтајмерот и работите тргнаа наудолу.  

Битолска скриена камера: Незгодни ситуации во паркот

Битолска скриена камера: Незгодни ситуации во паркот

Чико Таков нема срам да ги доведе луѓето во незгодна ситуација. Финтата со врзувањето патики пред клупа му е јака :).

Задолжително: Џастин Бибер реши да тренира бокс! Ова е снимката од првиот тренинг!

Задолжително: Џастин Бибер реши да тренира бокс! Ова е снимката од првиот тренинг!

За свој тренер, Бибер го одбра до сега непобедениот професионален боксер Флојд Мејведер. Познатитот ТВ водител и шоумен Конан Обрајан дојде до ексклузивна снимка и ја објави во своето ТВ шоу.

Лудо: Како сточарите во Етиопија ги стимулираат кравите да даваат повеќе млеко?

Лудо: Како сточарите во Етиопија ги стимулираат кравите да даваат повеќе млеко?

Овој метод го користат луѓето од племињата Нуер и тврдат дека е ефективен и ја тера кравата да уринира, но и да произведува повеќе млеко. Техниката е едноставна и нема потреба од посебни упатства. Едноставно ја крева опашката и дува :).

Како двајца Белоруси рушат ѕид?

Како двајца Белоруси рушат ѕид?

Навистина е чудно како двајцава успеале да го преживеат пубертетот без посериозно да се повредат :).

Хорор скриена камера: Девојка опседната од демон оди како пајак

Хорор скриена камера: Девојка опседната од демон оди како пајак

Нова скриена камера на браќата Ерик и Ченек од Чешка, кои се станаа славни по екстремните плашења што си ги направија еден на друг. Но и кога работат заедно се добри.

2 одлепени типови се преправаат дека служат 100% органска храна на конвенција за храна

2 одлепени типови се преправаат дека служат 100% органска храна на конвенција за храна

Претходно отидоа во Мекдоналдс, купија сендвичи и ги насецкаа. Гледајте ги реакциите на „експертите“ кои веднаш кога ќе каснат познаваат дека јадат здрава органска храна :).  

Колегите го снимаат Владимир, кој дошол на работа после бурна ноќ

Колегите го снимаат Владимир, кој дошол на работа после бурна ноќ

Владимир е вреден градежен работник и литар водка не може да го спречи да не дојде на работа :).

Секоја дрога си има свој посебен начин на играње

Секоја дрога си има свој посебен начин на играње

Смешно е како се однесуваат луѓето под дејство на различни видови дрога кога ќе им пуштат музика, гледано од страна се разбира.

Врв на дебилизмот!

Врв на дебилизмот!

Дечково има коефициент на интелигенција -20, што го прави сериозен кандидат за добивање на престижната Дарвинова награда!

Плавушата пукна и избувна поради двајцата мажи кои зборуваа што сакаат да и прават

Девојката долго време седеше и ги слушаше нивните дофрлувања во завиткана форма и на крај пукна.

Како сватовите одат по невестата? Најнова мода!

Како сватовите одат по невестата? Најнова мода!

Затоа што свирењето со сирените е премногу мејнстрим :).

Таткото и прави финта на својата мала ќеркичка

Таткото и прави финта на својата мала ќеркичка

Каде ли отиде пудингот?
Фацата на кутрото девојче на крај + кога го кажа на мајка си = БЕСЦЕНЕТО!

Квадкоптерчето со камера ја фати комшивката како се сонча топлес на покривот на зградата

Квадкоптерчето со камера ја фати комшивката како се сонча топлес на покривот на зградата

Комшијата сигурно насетувал нешто, па реши да провери на најдискретниот можен начин. Но…

Стар дедо, некогашен боксер, се соочува во рингот со млад и силен противник

Стар дедо, некогашен боксер, се соочува во рингот со млад и силен противник

Откако младиот боксер го испровоцирал дедото, решија да си ги одмерат силите во рингот. Дедото сакаше да докаже дека уште е во форма иако не изгледа така.

+