Другарот многу оптимистички влезе на свадбата

Другарот многу оптимистички влезе на свадбата

Се договорил со деверушата да направат финта при влегувањето на свадбата, НО…

Ако прашате 100 девојки за секс за 1 вечер, барем 1 ќе прифати

Ако прашате 100 девојки за секс за 1 вечер, барем 1 ќе прифати

Дечково излезе на улица во Лондон за да провери дали погорното тврдење е вистина.

Одмаздата за „Кражбата на органи“, една од најлудите скриени камери воопшто

Одмаздата за „Кражбата на органи“, една од најлудите скриени камери воопшто

Сигурно добро ја паметите скриената камера на двајцата браќа од Чешка, кога едниот беше наместен да верува дека му е украден бубрегот (клик тука). Ова е одмаздата на наместениот брат. Но, штом жена ќе се вклучи во акцијата, работите секогаш добиваат неочекуван тек. Гледајте!

Плавушата и 3-те јајца за 25 евра

Плавушата и 3-те јајца за 25 евра

Дечкиве ја наместија а таа прифати. Договорот важи само за 3 јајца.

Најсмешните паѓања и киксови на девојки за 2014

Најсмешните паѓања и киксови на девојки за 2014

Задолжително погледнете. Изборот видеа ја потврдува нашата теорија дека колку е посекси девојката, толку посмешно паѓа :).

Стриптизерката против лустерот на ергенска забава

Стриптизерката против лустерот на ергенска забава

Се може да се случи на последната вечер која мажот ја поминува како самец.

Што прават продавачите кога шефот не е на работа и кога нема муштерии?

Што прават продавачите кога шефот не е на работа и кога нема муштерии?

Мачката ја нема, а глувците не играат оро, туку влегоа во холивудски акционен филм.

Кога ќе помине јака женска во фитнес клубот

Кога ќе помине јака женска во фитнес клубот

Искусниот маж секогаш знае како да се снајде :).

Од својот син мајката доби многу подобра реакција на нејзината страшна приказна отколку што очекуваше

Од својот син мајката доби многу подобра реакција на нејзината страшна приказна отколку што очекуваше

Ја знаете ли онаа возбуда кога некој на кратко ќе ве извади од памет? Ова дете ја знае – и ја обожава. Иако неговата реакција го изненади и него самиот, а и неговото семејство.

Смешна војничка шега со креветите на 2 спрата

Смешна војничка шега со креветите на 2 спрата

Сите знаат освен насамарениот и само чекаат да се фати во стапицата :).

Сакате ли да видите нешто смешно? Закачете ласер на ременот на вашето куче!

Сакате ли да видите нешто смешно? Закачете ласер на ременот на вашето куче!

Позитив на денот! На ова куче сопственикот му закачил ласер играчка на ременот, и кучето споулавува обидувајќи се да ја фати црвената точка по секоја цена.  

Мотика шизик на неделата! Моментот кога дојде жена му…

Мотика шизик на неделата! Моментот кога дојде жена му…

Шизикот игра ли игра со 2 девојки во кафичот.

Бразилскиве деца си направиле закон лизгалка

Бразилскиве деца си направиле закон лизгалка

Нема снег? Не е проблем! Вчера врнеше дожд :). Блазе си им на децата кои во денешно време не седат по цел ден згрбавени пред компјутер туку имаат вистинско детство.

Јако: Малово момче мисли дека така треба да си ја чешла косата

Јако: Малово момче мисли дека така треба да си ја чешла косата

Го видело татко му и техниката веднаш ја примени на својата глава.

Децава направија ЗАКОН финта во школо со тргање на столчето на другарот

Децава направија ЗАКОН финта во школо со тргање на столчето на другарот

Зафрканција од второ ниво :).

Најзакон тапанар во светот! Позитивно човече!

Најзакон тапанар во светот! Позитивно човече!

Човеков е ЛУД по музиката. Пејачите не го сакаат затоа што сите го гледаат него наместо нив :).

Полска резервна гума

Полска резервна гума

Снајди се па живеј. Паметно решение за да не плаќаат влечна служба.

Не пропуштејте: Дете оди на прсти на училиште

Која будала е татко му, штом вака го облекол…

Дечково сам направи смешна финта со скриена камера со сопственото убиство

Дечково сам направи смешна финта со скриена камера со сопственото убиство

Добро смислено и добро одглумено. Случајниот минувач ги запали патиките :).

Сезоната на украсување елки започна, а со неа и незгодите и киксовите

Сезоната на украсување елки започна, а со неа и незгодите и киксовите

Ако денот по утрото се познава, многу глупости ќе се случуваат оваа Нова Година ;).

Што ќе му е трактор кога си има „пегличка“

Што ќе му е трактор кога си има „пегличка“

Уште еден доказ дека старата добра „пегличка“ е ѕвер кола :).

Еве зошто не треба да фрлате гуми за џвакање на улица!

Еве зошто не треба да фрлате гуми за џвакање на улица!

Смешно видео со 2 различни сценарија. Ви препорачуваме да погледнете.

Руска селска свадба во зелките

Руска селска свадба во зелките

Зетот и невестата слушаат квалитетна музика и сакаа на денот на свадбата да си го направат ќефот.

Грешка која не смеете да ја направите кога сликате гради на јавни места

Грешка која не смеете да ја направите кога сликате гради на јавни места

Дечкото се преправа дека пишува СМС порака, а всушност ја слика девојката што седи спроти него.

Брус Ли не е мртов, живее во Авганистан!

Брус Ли не е мртов, живее во Авганистан!

Дечково има 20 години, се појави на авганистанските социјални мрежи и веднаш стана хит во целиот свет. Негова амбиција е да стане Холивудска ѕвезда и да го продолжи делото на големиот Брус Ли.

Кога на руски полицаец ќе му пукне филмот

Кога на руски полицаец ќе му пукне филмот

Полицаецот се изнервира што толку време го бркаат криминалецот со автомобилот, па реши да ја преземе работата во свои раце.

Како лутиот дедо му одржа лекција на внукот кој по цел ден игра видео игри?

Како лутиот дедо му одржа лекција на внукот кој по цел ден игра видео игри?

Внукот требало да дојде кај баба му на гости, затоа што традиција им било да се печат божиќни колачиња. Наместо тој убав семеен настан, внукот останал дома да игра видео игри.

Не пропуштајте: Змеј во живо на бразилска телевизија

Не пропуштајте: Змеј во живо на бразилска телевизија

Моментот кога жонглерот се претвори во змеј и почна да пали се наоколу = БЕСЦЕНЕТО!

Тројца глупаци се возат на кола… Што може да тргне наопаку?

Тројца глупаци се возат на кола… Што може да тргне наопаку?

Жестоко! Како да се слушна кршењето на коските.

Момчево има техника со која јаде цела пченка за 3 секунди

Момчево има техника со која јаде цела пченка за 3 секунди

Дечкото е уличен продавач на пченки во Египет. Погодете што им прави на пченките кои нема да може да ги продаде :).

+