Руска селска свадба во зелките

Руска селска свадба во зелките

Зетот и невестата слушаат квалитетна музика и сакаа на денот на свадбата да си го направат ќефот.

Грешка која не смеете да ја направите кога сликате гради на јавни места

Грешка која не смеете да ја направите кога сликате гради на јавни места

Дечкото се преправа дека пишува СМС порака, а всушност ја слика девојката што седи спроти него.

Брус Ли не е мртов, живее во Авганистан!

Брус Ли не е мртов, живее во Авганистан!

Дечково има 20 години, се појави на авганистанските социјални мрежи и веднаш стана хит во целиот свет. Негова амбиција е да стане Холивудска ѕвезда и да го продолжи делото на големиот Брус Ли.

Кога на руски полицаец ќе му пукне филмот

Кога на руски полицаец ќе му пукне филмот

Полицаецот се изнервира што толку време го бркаат криминалецот со автомобилот, па реши да ја преземе работата во свои раце.

Како лутиот дедо му одржа лекција на внукот кој по цел ден игра видео игри?

Како лутиот дедо му одржа лекција на внукот кој по цел ден игра видео игри?

Внукот требало да дојде кај баба му на гости, затоа што традиција им било да се печат божиќни колачиња. Наместо тој убав семеен настан, внукот останал дома да игра видео игри.

Не пропуштајте: Змеј во живо на бразилска телевизија

Не пропуштајте: Змеј во живо на бразилска телевизија

Моментот кога жонглерот се претвори во змеј и почна да пали се наоколу = БЕСЦЕНЕТО!

Тројца глупаци се возат на кола… Што може да тргне наопаку?

Тројца глупаци се возат на кола… Што може да тргне наопаку?

Жестоко! Како да се слушна кршењето на коските.

Момчево има техника со која јаде цела пченка за 3 секунди

Момчево има техника со која јаде цела пченка за 3 секунди

Дечкото е уличен продавач на пченки во Египет. Погодете што им прави на пченките кои нема да може да ги продаде :).

Супер девојче: Најново од современата руска кинемарографија

Супер девојче: Најново од современата руска кинемарографија

Холивуд може вода да им носи на Русите. Гледајте колку е силно девојчево :).

Како бакнува плавуша кога знае дека камерата на стадионот ја снима

Како бакнува плавуша кога знае дека камерата на стадионот ја снима

Бакнеж-камера неретко е најинтересниот дел од спортските натпревари ширум Америка. На паузите на спортските натпревари на видео бимовите се вклучува бакнеж-камерата. Парот што ќе го сними треба да се бакне. Погледнете што направи плавушава, а реакцијата на нејзиниот дечко кажува се.

Убедливо најлошиот возач на светот

Убедливо најлошиот возач на светот

Мажот и мисли дека има швалер, излегла до продавница а ја нема 2 саати, а таа кутрата има сериозни проблеми :).

Студентиве не ни претпоставуваа колку мака ќе видат додека да надуваат 5000 балони за да се пошегуваат со другарот. Но вредеше…

Кога нивниот цимер ја направил грешката да ја остави својата врата отклучена кога заминал дома за викенд, група студенти од Саутемптон, Англија, решиле да му одржат лекција. Надувувајќи 5000 балони, ја затвориле вратата претварајќи се како ништо да не било. Се разбира, не ни помислувале дека на 15 луѓе ќе им требаат седум часа за […]

Топ 5 најзабегани реклами

Топ 5 најзабегани реклами

Ако сакате производот експресно брзо да ви стане познат, ова е вистинскиот начин на маркетинг.

Човекот со јајца на вратот?! Вака лудак прави скриена камера!

Човекот со јајца на вратот?! Вака лудак прави скриена камера!

Реакцијата на двете девојки на скалите мора да ја видите!

Одмаздата на девојката која пред некој ден му го скрши телевизорот на дечкото мислејќи дека ја изневерува

Одмаздата на девојката која пред некој ден му го скрши телевизорот на дечкото мислејќи дека ја изневерува

Сигурно добро се сеќавате на видеото каде што дечкото ја намести својата девојка со лажен СМС муабет (клик тука). Девојката му се одмазди на многу суров начин со тоалетка хартија напрскана со спреј кој пече.

Кога на домаќинката многу и се сака…

Кога на домаќинката многу и се сака…

Јапонски анимиран филм за возрасни, кој мора да го изгледате до крај за да ја разберете поентата.

Како да фатиш женска на свадба за 5 секунди?

Како да фатиш женска на свадба за 5 секунди?

Ја бираш најубавата сваќа и почнуваш да играш чочек пред неа. Понатаму гледајте и учете ;).

Брливи рапери девојката си ја качиле на задното седиште од кабриолетот

Брливи рапери девојката си ја качиле на задното седиште од кабриолетот

Во денешно време тешко е да си откачен, има многу голема конкуренција.

Смешни забранети реклами (2 дел)

Смешни забранети реклами (2 дел)

Дел поради сексуланта содржина, дел поради друг контроверзен и шовинистички хумор. Со други зборови, реклами кои вреди да се гледаат.

Влечењето Лада на раскрсница тргна во неочекуван правец

Влечењето Лада на раскрсница тргна во неочекуван правец

На своју вољу, ризик јак, мила душа и да погине колку може ќе се спаси :).

Синот се срами од татко си на музички фестивал на отворено

Синот се срами од татко си на музички фестивал на отворено

Што да прави кутрото дете? Не бирало тоа кој да му биде татко.

Од сега па натаму ќе има многу помалку сообраќајки на руските патишта

Од сега па натаму ќе има многу помалку сообраќајки на руските патишта

Еве зошто :).

Снаодливиот татко на 3 деца кои сакаат да ги санка

Снаодливиот татко на 3 деца кои сакаат да ги санка

Како газда, само седи на топло и ужива :).

Каде слабо, па и ќе зафркава…

Каде слабо, па и ќе зафркава…

Смешна ситуација со слаб дечко и дебела девојка.

Тајно го снимав водоводџијата за да видам што прави додека сите мислат дека работи

Тајно го снимав водоводџијата за да видам што прави додека сите мислат дека работи

Па не сме машини, мора понекогаш да правиме и вакви работи, додека никој не гледа :).

Кога црнец ќе си измие раце…

Кога црнец ќе си измие раце…

Пред да почнете да коментирате, имајте на ум дека видеово не е расистичко туку хумористично ;).

Вака секси девојка игра табла :)

Вака секси девојка игра табла :)

Коцките мора добро да се протресат :).

Интелектуално, логичка забава на руски начин

Интелектуално, логичка забава на руски начин

Три и пол минути здраво, другарско, интелектуално, шамарење. Ненормална работа!

Девојката јавно го запроси својот дечко на центарот на полн стадион

Многу храброст треба за девојка да се реши на ваков чекор. Реакцијата на дечкото МОРА да ја видите!

Што гледа ќерка ми на телевизија?

Што гледа ќерка ми на телевизија?

Таткото влегува во собата изненаден и решава да ја сними целата ситуација. Слушајте го само звукот и ќе ви стане јасно.

+