Жените прават финти со профилите на социјалните мрежи, но и мажите не се за потценување! Типот е хаус мајстор, а неговиот колега го разоткри. Видеото е машка верзија од популарното видео на Мотика од пред неколку дена (клик тука).

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено