Едноставно не можеше да се воздржи а да не ѝ се изнасмее во лице. Смеењето изгледа сурово, но и нејзината финта со фотографиите е исто така сурова.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено