Одлична идеја на велешките паркур мајстори, да ги забавуваат и расположат најмалите во пресрет на новогодишните и божиќните празници.

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете и своја смешна слика или видео и учествувајте во Награданта игра.

Сподели на Facebook
пати видено