Девојката која се прослави со учеството на „Големиот брат“ вчера гостуваше на телевизија Пинк на „Ami- G Show“, облечена во креацијата на македонскиот дизајнер Златко Јовановски. Браво за храбриот дизајн! Ајде предложете некоја македонска славна личност на која сакате Златко да дизајнира фустан.

Сподели на Facebook
пати видено