Веќе пишувавме за Пол Росоли  кој реши да дозволи да го изеде анаконда за ТВ шоу на Дискавери. Да погледнеме што се случи за време на снимањето.

eaten-alive-paul-rosolie

Сподели на Facebook
пати видено