Летото само по себе е доволна причина за славење, а уште па и кога има добра музика и убава опуштена атмосфера како на Широксокак…

Благодарност до Пеце

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете и своја смешна слика или видео и учествувајте во Награданта игра.

Сподели на Facebook
пати видено