И ја погодија песната, ја врати во младоста. Позитив на денот!

Видеото е испратено за наградната игра на Мотика. Автор: Дејан Трајковски

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете и своја смешна слика или видео и учествувајте во Награданта игра.

Сподели на Facebook
пати видено