Оваа епизода со DJ Under_V се снимаше во Intermezzo Pub во Битола. Во истата гостин е фудбалерот на ФК Пелистер, Мартин Мирчевски кој помогна во снимање на видеото, со кој исто така го проследивме и финалето од Лигата на Шампиони помеѓу Реал Мадрид и Јувентус.

Сподели на Facebook
пати видено