Американската кечерка Лејси Еванс ја запира полицаец во Канада заради брзо возење и ѝ ја дава казната.

Таа изгледа очекуваше дека ќе ја препознае по името и сликата од личните документи, па ќе дојде да ѝ бараа автограм наместо да ја тера да плаќа казни.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено