Кутрата се изгуби, не знае што да прави, па фати во раката, какво-такво ладно оружје :). Инцидентот се случи во Русија, а напаѓачот е 40-годишен жител на соседна земја и веќе е зад решетки.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено