Иако поголема од него, некако успеал да ја фати за врат и нема намера да ја пушти, додека не го одврзе ќесето :).

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено