Вистинското прашање е како не го забележала кога и влегло, затоа што не личи дека е нешто што пораснало внатре.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено