Го правеле по нарачка, специјално за неа, а костимот е со две многу јаки финти, една напред и една од позади. Не за друго, да се знае чија е жената :).

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено