Очигледно ѝ треба помош од стручно лице, а вработените изреагираа многу присебно и исправно. Веднаш ја затворија продавницата и ја оставија сама да се смири.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено