Рајасена има невидена дарба за фотореалистично цртање, а нејзината генијалност ја споредуваат со онаа на Моцарт или Да Винчи. Погледнете како истовермено ги црта Селена Гомез и Тејлор Свифт.

Сподели на Facebook
пати видено