Човекот не виде цел базен пред него, а ниту зјапаше во телефонот, ниту некоја атрактивна дама му го одвлече вниманието.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено