На почеток личеше дури и дека се другари и дека најнормално шетаат во хипермаркетот и разговараат.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено