Откако згмечил неколку паркирани автомобили и го срушил излогот на продавницата за алкохол, грабнал шише вино и избегал.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено