Многу интересно видео, како да играте некоја видео игра. Гледајте на цел екран за максимален ефект.
Снимката е од финалето на Светскиот шампионат во воздушни трки во организација на Red Bull, а се одржа во Австрија.

Сподели на Facebook
пати видено