Американскиот моден дизајнер Адам Сакс е познат како „Волшебникот со ножици“ затоа што не му треба ништо друго освен ножици и обична маичка за да создаде модерна креација. Погледнете како ја прави магијата.

Сподели на Facebook
пати видено