Модната икона и гламурозна дива овој пат отпатува во една од најценетите модни метрополи, Париз.
А кога Ким Кардашија се наоѓа во Париз, на еден или друг начин, ги полни медиумите. Иако претходно таму доживеа вистински хоро кога ја ограбија нејзината хотелска соба и воедно рече дека нема да се во врати во Париз, таа не само што се врати, туку очигледно се врати овој пат таа да ограби, т.е да ја одземе секоја можна фантазија на машкиот пол.
38-годишната ријалити ѕвезда го истакна своето деколте во екцентричен градник и заедно со минијатурната долна облека, заедно ги стилизираше облечена од глава до петици во проѕирен леопардски костим.
На главата додаде традиционална француска беретка, да не заборавиме дека е сепак е во Париз.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено