Ситуацијата ескалираше брзо! Проблемот беше што не седеше на седиштето, а патот не беше баш најрамен.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено