Тардиционално понеделничко Мотика будење! Бела работела во Дизниленд во Калифорнија, но ја загубила работата наводно поради вишокот килограми кои некому му пречеле. Но, во денешно време работите се сменија, па таа повеќе не мора да се грижи за својата иднина. Девојката сјае на социјалните мрежи и е на пат да стане вистинска ѕвезда.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено