Крадецот се обидел да и го украде телефонот на младата, 26-годишна девојка, додека таа чекала такси и цел живот ќе се кае за тоа. Откако со неколку удари му го сменила личниот опис, таа го натерала да седи и да чека да дојде полицијата.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено