Ги фати еден по еден и ги фрли како партали… Погодете кој ќе има двојче за полугодие? 🙂

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено