Нова необична верзија на легендарната игра Супер Марио. Овој пат ваша задача е да го убиете Марио.

Многу сакате да играте игри, но не сакате да ги симнувате? Мотика има совршено решение за вас. Посетете го каналот Игротека и уживајте во најзабавните игри без обврски.

Сподели на Facebook
пати видено