Едно е маската да биде хорор, страшна, па дури и гнасна, а ова е сосема друго ниво!

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено