„Инстатутката“ Френсија Џејмс позира до Африкански слон, во сафари-паркот во Миртл Бич во Јужна Каролина.

Атрактивната девојка во бикини не се надеваше дека слонот не сака само да се фотографира со неа и реши работите да ги земе во „своја сурла“.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено