Авторот на цртаниот филм се вика Тристан Котин, а неговата фантазија е толку бујна што на моменти ќе ве збуни и изненади. Приказната е за еден полицаец кој се заљуби во една дебела криминалка.

Сподели на Facebook
пати видено