Девојката е голем обожавател на колумбискиот фудбалер Хамес Родригез, па реши да истрча на теренот на натпреварот Колумбија – Австралија, за да направи едно селфи со него. Обратете внимание на последната фотографија :).

Сподели на Facebook
пати видено