Тешко е да се биде во центарот на вниманието, во друштво Американци кои по природа сакаат да бидат во центарот на вниманието.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено