Веројатно мислеше дека ако му покаже на вратарот клучеви, тоа значи дека е доволно голем за да вози и ќе го пушти. Обратете внимание на другарот кој го познава и сака да го заглави. Со вакви пријатели, кому му требаат непријатели?

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено