Добредојдовте на дивиот Балкан!
Она што ТВ камерите го снимаа од далеку, не навивачите го зумираа, па можеме да видиме што точно се случуваше на теренот на вчерашниот инцидент на натпреварот Србија – Албанија.

Еве како течеа подготовките и кој е одговорен за инцидентот:

01

02

Сподели на Facebook
пати видено