Кармата знае да се вмеша и да ги корегира работите во момент кога најмалку очекувате. Погледнете го второто видео за да ви стане јасно што се случувало претходно.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено