Играјте храбро против своите противници, надградувајте се и стигнете рамо до рамо до Ѓоковиќ, Федерер и Надал.

Многу сакате да играте игри, но не сакате да ги симнувате? Мотика има совршено решение за вас. Посетете го каналот Игротека и уживајте во најзабавните игри без обврски.

Сподели на Facebook
пати видено